پروژه آب رسانی نوین دشت گرمه با همکاری شرکت ساقه طلایی اسفراین انجام می شود.

پروژه آب رسانی نوین دشت گرمه با همکاری شرکت ساقه طلایی اسفراین انجام می شود.
منبع خبر: روزنامه خراسان شمالی

پروژه آب رسانی نوین  یک هزار هکتاری آب رسانی دشت گرمه با همکاری شرکت ساقه طلایی  اسفراین(تولید کننده لوله های پلی اتیلن ) انجام می شود.

طی بازدید رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی از کارخانه ساقه طلایی  اظهار کرد  با توجه به اینکه برای انجام پروژه ملی آبیاری تحت فشار  در دولت تدبیر و امید بیش از 70 میلیارد تومان اعتبارات بلاعوض در نظر گرفته اند که به نوبه خود جهشی بزرگ در فرایند پیشرفت این پروژه ها به شمار می رود.

آقای دکتر یوسفی افزود طرح آبیاری تحت فشار یک هزار هکتاری روستای دشت گرمه از بزرگ ترین پروژه های آبیاری در سطح استان انجام شده است.

وی تصریح کرد بر اساس تفاهم نامه منعقد شده با سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان شمالی قرار شده از ظرفیت های تخصصی این سازمان ها و تشکل های حقوقی و اعضای حقیقی که دارای گرید لازم هستند برای برون سپاری و استفاده از ظرفیت تخصصی برای اجرای این پروژه بهره گرفته شود.

این مسئول بیان کرد شرکت ساقه طلای اسفراین به عنوان یک شرکت با کیفیت و ظرفیت خوبی برای خراسان شمالی است که با رعایت ضوابط قانونی اولویت تامین لوله از این شرکت بومی  را به استان بدهیم تا رونقی برای استان کمتر توسعه یافته باشد.

رئیس سازمان جهد کشاورزی خراسان مالی گفت انجام پروژه آبیاری تحت فشار یک هزار هکتاری  روستای دشت گرمه با تامیین تجهیزات از شرکت ساقه طلایی اسفراین گامی موءثر در در اقتصاد مقاومتی محسوب می شوند.

1396/04/31